0203 667 2700 / 0786 751 7693 / WhatsApp +447867517693

Тарифний Пакет «coder» Для It-фахівців Банк Пумб

IT-школи, які є резидентами Дія.City, не будуть сплачувати ПДВ. Це важлива частина реформи IT-освіти, яка надасть компаніям більше можливостей для розвитку та ресурси для масштабування. Це є частиною проекту IT-Generation для того, щоб зробити Україну найзручнішою країною у світі для талантів та технологічних компаній. У той же час, чи не єдиною сферою, яка має позитивну динаміку, є ІТ. За перші вісім місяців 2022 року експорт IT виріс на sixteen % у порівнянні з відповідним періодом за 2021 рік. 🪖 До платників податків на прифронтових територіях (у тому числі на територіях можливих бойових дій) не вживатимуться заходи з погашення податкового боргу.

У проєкті закону передбачено для ФОП можливість відкриття спеціального рахунку в банківській установі, яка буде виконувати функції податкового агента та контролювати сплату податків (єдиного податку та ЄСВ). Поки що проєкт закону не розглядається активно, але потенційно може оптимізувати роботу підприємців. Тому чи не єдиним аргументом на користь роботи в Україні через залучення ФОП лишається найменше податкове навантаження. Особливо зараз, за умов воєнного стану, є можливість зменшити ставку оподаткування до 2% (без обмеження лімітів щорічного доходу) та без сплати ЄСВ (на період воєнного стану). Але вже є альтернатива для ІТ-галузі — податковий режим Дія.City. Так, обсяг податків у працівників та гіг-спеціалістів — резидентів Дія.City трохи більший, аніж у ФОП (із таких доходів сплачується додатково військовий збір).

Зверніть увагу, що інформація до реєстру платників єдиного податку вноситься в день подачі заяви. За даними Держстату, оптова торгівля сувенірною продукцією класифікується як forty six.ninety “Неспеціалізована оптова торгівля” в таблиці класифікації видів економічної діяльності. Навіть якщо ФОП продає лише сувеніри, це все одно є неспеціалізованою оптовою торгівлею.

Релокацію потрібно почати з реєстрації юридичної особи та вибору місця розміщення команди. На реєстрацію та відкриття рахунків у банку зазвичай іде понад 2 тижні. Через повномасштабне вторгення чимало українців були змушені покинути свої оселі. Кількість наших громадян у Європі наближається до eight Міжнародний ІТ-підприємець перерахував понад 100 млн грн на закупівлю безпілотників мільйонів. Комісія за переказ коштів з рахунку ФОП на власну Картку для виплат становить лише 0,35%. Finance.ua відібрав кілька варіантів таких рахунків від найвідоміших українських банків.

Деякі з КВЕДів для побутових послуг населенню, які дозволено надавати фізичним особам-підприємцям на 1-й групі єдиного податку, наведені в таблиці нижче. Підприємцям потрібно знати про таку пільгу та розуміти, яка продукція звільняється від сплати ПДВ. Існує висока вірогідність подовження ІТ-пільги, що значно розвантажить підприємців як під час бойових дій, так і в час повоєнного відновлення. Креді Агріколь допомагає розкрити потенціал IT-підприємництва в Україні. Спеціально для ІТ-спеціалістів маємо комплексну пропозицію – тарифний пакет IT Professionals та карткові пакети Sommelier IT, La Force IT, Voyage IT.