0203 667 2700 / 0786 751 7693 / WhatsApp +447867517693

Минцифры В Партнерстве С Ifc Запустило Национальную Онлайн-школу Для Предпринимателей

Для інтернет-видань обов’язкове розміщення прямого, відкритого для пошукових систем гіперпосилання на цитовані статті не нижче другого абзацу в тексті або в якості джерела. Держекспортконтроль має право затребувати від заявника інші документи, необхідні для прийняття обгрунтованого рішення. До документів, складених іноземною мовою, додаються їх засвідчені в установленому порядку переклади.

Завітайте в найбільш зручне відділення для підписання документів на відкриття рахунку та РКО. Прізвище, контакти та світлина доступні тільки для зареєстрованих роботодавців. Щоб отримати доступ до особистих даних кандидатів, увійдіть як роботодавець або зареєструйтеся. Матеріали з плашками “Промо”, “Партнерський матеріал”, “Партнерський спецпроект”, “Політичні новини”, “Прес-реліз”, “PR”, “Офіційно” публікуються на правах реклами.

Передрук, копіювання, відтворення або інше використання матеріалів, що містять посилання на агентство “Українськi Новини” й “Українська Фото Група”, заборонено. З метою оформлення гарантій щодо кінцевого використання імпортованих в Україну товарів використовуються міжнародний імпортний сертифікат, сертифікат підтвердження доставки, сертифікат кінцевого споживача та інші документи, які містять державні гарантії та гарантії кінцевого споживача щодо використання товарів у заявлених цілях. Допускається цитування матеріалів без отримання попередньої згоди 0352.ua за умови розміщення в тексті обов’язкового посилання на 0352.ua – Сайт міста Тернополя.

Оформлення та видача зазначених документів здійснюється Держекспортконтролем на підставі заяви українського імпортера у разі вимоги подання таких документів іноземним експортером або відповідним державним органом держави експортера. Усі матеріали, представлені у відкритій частині цього інформаційного ресурсу, розміщуються із затримкою близько 15 хвилин. Сайт містить щонайбільше 20% добового обсягу матеріалів інформагентства «Інтерфакс-Україна». Повний доступ до онлайнових і офлайнових інформпродуктів можливий за умови тестового та контрактного підключення до інформації. Міжнародний Фонд “Відродження” забезпечує інституційну підтримку редакції LB.UA у межах програми “Соціальний капітал”. Матеріали виготовлені в в рамках підтримки відображають позицію авторів і не обов’язково збігаються з позицією Міжнародного Фонду “Відродження”.

Розгляд заяв, поданих для отримання імпортних сертифікатів або інших документів, здійснюється Держекспортконтролем із залученням у разі потреби спеціалістів інших центральних органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій (за погодженням Международный предприниматель поддерживает ВСУ в рамках «Армии дронов» з їх керівниками). Термін розгляду зазначених заяв не може перевищувати 30 днів від дня отримання від імпортера повного комплекту документів. У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме гіперпосилання на LB.ua обов’язкове!