0203 667 2700 / 0786 751 7693 / WhatsApp +447867517693

Космічні Плани За Крок До Фіаско: Чому Boeing Не Витримує Конкуренції З Приватними Компаніями І Стартапами

До речі, УФС продовжує шукати експертів, бо кількість стартапів, які треба оцінити, теж зростає. Фонд буде враховувати ділову репутацію експерта, успішний досвід роботи з інноваційними проєктами та внесок у розвиток стартап-екосистеми України. Стартап подає заявку, експерти оцінюють її за згаданими п’ятьма категоріями. Кожна категорія оцінюється за шкалою від одного до п’яти балів, прохідний бал — 12. Якщо команда не назбирала достатньо балів, вона отримує фідбек і може спробувати пізніше.

Ця технологія надасть нам можливість забезпечувати приватний сервіс для кожного клієнта. Щоразу ми збирали більше сотні учасників, на фінальні пітчі виходили до 20 крутезних проєктів. У листопаді 2018 року літак Cosmic Girl, що належить Virgin Orbit пролетів над Каліфорнією півтори години з ракетою Launcher One. — Майже у всіх засновників та основної команди нема опису, чим вони займаються в диджитал-середовищі, такому як Facebook і LinkedIn. У 2018 році Spacebit разом з Lockheed Martin організував зустріч міжнародної недержавної ініціативи Moon Village Association в Лос-Анджелесі. FLEX вирізняється серед інших карів саме тим, як він перевозить вантаж.

космічної безпеки протягом десятиліть, особливо в таких сферах, як космічне спостереження, космічна ситуаційна обізнаність і попередження про ракетний напад. Велика мета Blue Origin – забезпечити людству таке майбутнє, де мільйони людей змогли б подорожувати, жити й навіть працювати в космосі. Тож є надія, що достатнє фінансування при грамотному менеджменті принесе країні якщо не нових “єдинорогів”, як Ring або GitLab, то принаймні інноваційний український продукт. Стартапи часто переоцінюють розмір ринку, орієнтуючись на конкурентів.

Сполучене Королівство також планує стати одним з важливих гравців у сфері запуску малих супутників. Уряд схвалив плани компанії Lockheed Martin провести запуск супутників у космічному

З того часу компанія подолала низку труднощів та змін, допоки у 2000 році не була куплена авіагігантом Boeing і отримала свою сучасну назву – Boeing Satellite Development Center. Тоді то Boeing  і став найбільшою світовою космічною компанією з доходами близько $10 млрд на рік. Ми зараз спілкуємося з одним британським університетом, щодо того чи зможемо ми запускати їхні проєкти. У них досить висока толерантність до помилки, вони мають невеликі бюджети, але їм цікаво запустити своє корисне навантаження і ми працюємо з ними. Тож в рамках перших запусків ми прагнемо працювати з цим закладо та їх дослідницьким проєктом, однак ми лише почали домовлятися і хочемо використати їхнє корисне навантаження на одному з перших запусків.

Тож великий і «неповороткий» Boeing не здатен перегнати невеликі молоді стартапи, які роблять дешевші супутники швидше. Крім того, маючи велику завантаженість, Boeing не може дотриматися дедлайнів. У 2014 році NASA розпочало програму Commercial Crew з розвитку приватних пілотованих космічних кораблів для доставки астронавтів на МКС. Участь у розробках і будівництві брали Boeing і SpaceX, отримавши $6,8 млрд. У листопаді 2022-го Boeing мав привід пишатися успіхами своєї команди.

«агресивні прояви космічних програм інших держав». Цей документ слугує основою для поглиблення військового співробітництва в космічній сфері. https://www.0542.ua/news/3229152/maksim-polakov-ukrainec-so-zdaten-stvoriti-konkurenciu-ilonu-masku Він передбачає обмін більшою кількістю інформації, узгодження військових космічних вимог і визначення потенційних спільних заходів.

Як мінімум у тій ситуації що є зараз я бачу, що це не питання “чи зможу”, а питання того, що воно, скоріше за все, буде довше. Ми зможемо з одним ракета-носієм запускати, як 5 кілограмів на 50 кілометрів так і до кілограмів на дуже різну висоту в залежності від потреб нашого клієнта. Тому клієнт приходячи до нас розуміє, що він не вибирає з двох-трьох варіантів, а обирає сервіс під свої задачі в залежності від траєкторії висоти і того, що йому потрібно. Таким чином, під час польоту, замість того, щоб використовувати декілька ступенів ми фактично диференціювали цей процес. Тобто ми практично використовуємо безкінечну кількість безкінечно маленьких ступенів, тому що кожну секунду якась кількість ракети прогорає і таким чином ракета зменшується. Особливістю ракети є унікальний двигун, який під час польоту спалюватиме твердий паливний стрижень, який водночас і є корпусом самої ракети.

Маркарова тоді наголосила, що пріоритетне завдання — знайти спільне фінансування, і уряд буде долучати до наповнення фонду донорів. Підтримка стартапів — грантова, без додаткових умов повернення коштів. Міжнародний Фонд “Відродження” забезпечує інституційну підтримку редакції LB.UA у межах програми “Соціальний капітал”.

Наскільки мені відомо, Yangel Space Tech продовжує перебувати в заморозці. Попри значні результати й готові плани на подальшу роботу, в агентстві не знайшлося людей, які б могли перехопити проєкт та запустити хоча б другий трек преакселерації. Кошторис і детальний план акселераційної програми були готові вже декілька місяців. Ми зробили гарні презентації українською та англійською, щоб надсилати потенційним партнерам.